Zvažte přidání těchto inspirativních podcasterů do týmu podpory

Zvažte přidání těchto inspirativních podcasterů do týmu podpory

“Největší nesprávné pojmenování, se kterým se ve své praxi setkávám, je, že [keto dieta] je konečnou odpovědí na hubnutí,” říká Keene. Existuje spousta trendových diet, ale ve skutečnosti, říká, úspěch spočívá v nalezení stravovacího plánu, se kterým můžete být v souladu. (Výzkum publikovaný v listopadu 2015 v časopise Cell naznačil, že lidé mají na stejné potraviny různé reakce krevního cukru, takže neexistuje žádná dietní odpověď.) „Pomáhám svým klientům najít způsob, jak jíst, aby se cítili dobře o, neobsedejte a dostaňte je k jejich cílům, “říká Keene. Víme, že o tom všem hodně mluvíme s registrovaným dietologem, ale než půjdete keto, měli byste to udělat.

SOUVISEJÍCÍ: 11 nebezpečí keto diety, o kterých potřebujete vědět

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje o dietě a výživě!

Nejnovější v ketogenní dietě

6 nejlepších keto dietních podcastů pro rok 2021

Protože je ketogenní dieta přísná, nebudete chtít na začátku jít sami. Zvažte přidání těchto inspirativních podcasterů do týmu podpory.

Od Jessica Migala 21. prosince 2020

Co se stane s vaším cholesterolem, když držíte keto dietu?

I když vám hrozí kardiovaskulární onemocnění, stále můžete být kandidátem na oblíbenou dietu.

Od Jessica Migala 19. listopadu 2020

10 receptů na grilování, které jsou vhodné pro keto, si připravte letos v létě

Grilování v létě? Objevte 10 lahodných a zdravých hlavních jídel a boků, které si můžete v létě vychutnat a podávat své rodině a přátelům. . . .

Od Leslie Barrie 16. června 2020

Proč vám při keto dietě vypadávají vlasy (a jak s tím přestat)

Nedostatek kalorií, snížený příjem bílkovin, rychlé hubnutí a nedostatek mikroživin mohou mít vliv na růst a zdraví vlasů. Zde je návod, jak zachovat. . .

Od Jessica Migala 26. května 2020

10 dezertních receptů, kterým nebudete věřit, jsou keto přátelské

Malá hrstka snadno vyměnitelných přísad dělá z klasických lahůdek, jako jsou čokoládové sušenky, jablečný koláč a tvarohový koláč, povolené na ketogenní dietě.

Od Erin Palinski-Wade, RD, CDCES 30. dubna 2020

7 receptů na oblíbenou keto dietní dietu bloggerů (plus 1 dezert)

Zvažte tyto vzrušující, chutné a živinami nabité pokrmy při střídání keto jídla.

Od Jessica Migala 10. dubna 2020

15 potravin, které nemůžete jíst na keto (a co si místo toho vybrat)

Od tradičně zdravých potravin po nepříliš výživné pokrmy, tyto možnosti mohou omezit keto úspěch. Abyste se udrželi na trati, proveďte následující swapy.

Od Jessica Migala 27. března 2020

Keto dieta prospěšná pouze 1 týden, navrhuje studie na myších

Po jednom týdnu na ketogenní dietě začaly myši hromadit tuk a vyvinout se u nich obezita a cukrovka 2. typu. Je však zapotřebí dalšího výzkumu na lidech.

Od Becky Upham 30. ledna 2020

Podle bloggerů musí být seznam potravin s keto dietou nutný

Tyto keto schválené potraviny obsahují několik vážných výživových výhod.

Od Jessica Migala, 25. října 2019

20 keto dietních jídel, která můžete udělat předem

Chcete změnit svůj keto jídelníček? Zde je přehled receptů s nízkým obsahem sacharidů, které si můžete připravit jednou a užívat si celý týden.

Autor: Anna Brooks, 21. října 2019 “

Soda je sladká, perlivá a chutná – ale nezaměňujte si ji se zdravým nápojem. Lékaři objevili spoustu zdravotních rizik spojených s pitím sodovky. A co hůř, okrádáte se o alternativu zdravého nápoje, která je plná vitamínů a minerálů pokaždé, když si dáte nealkoholický nápoj.

Pokud si vybíráte sodu, je pravděpodobné, že si nevybíráte zdravý nápoj, “říká Keri M. Gans, výživová poradkyně v New Yorku a mluvčí Americké dietetické asociace. Existuje řada možností zdravých nápojů místo toho můžete udělat.

Proč říct Sodě ne?

Soda je pro vaše tělo opravdu bezcenná. „Podle mého názoru existuje opravdu jeden hlavní důvod, proč nepít sodu,“ říká Gans. „Nemá to absolutně žádnou nutriční hodnotu. Soda je plná cukru a kalorií a ničeho jiného.“ Dokonce ani dietní sodovky – od nízkých až po žádné kalorie a cukr – nemají žádné vykupující přednosti, nutričně. Zdravé nápoje naopak obsahují vitamíny a minerály, které tělo dokáže využít. I obyčejná voda může vaše tělo rehydratovat, aniž by do vaší stravy přidala další kalorie. Sladké sodovky přispívají k obezitě a cukrovce. Soda je nabitá kukuřičným sirupem s vysokým obsahem fruktózy, sladidlem spojeným s obezitou. Konzumace sody byla také spojena s rozvojem diabetu 2. typu, a to jak pro obsah cukru, tak pro účinky na tělesné hormony. A dietní soda? Lepší to už být nemusí. Nejméně jedna studie spojila umělá sladidla, například ta, která se používají v dietních limonádách, se zvýšenou chutí k jídlu, většími obtížemi při hubnutí a těžším udržováním hubnutí. Soda poškodí vaše zuby. Cukr v sodovce obaluje zuby a v kombinaci s bakteriemi v ústech vytváří kyselinu. Pravidelná i dietní soda také obsahují karbonovou kyselinu. Tyto kyseliny působí na oslabení zubní skloviny, což způsobuje zubní kaz a zubní kaz. Pití sody může oslabit vaše kosti. Většina sodovek obsahuje fosfor a kofein, látky, o nichž se věří, že přispívají k osteoporóze. Odborníci se také obávají, že lidé konzumují sodu místo mléka nebo jiných zdravých nápojů, čímž připravují kosti o vápník. Soda může poškodit vaše hlavní orgány. Výzkum prokázal, že zvýšená konzumace nealkoholických nápojů může souviset s chronickým onemocněním ledvin, rozvojem metabolického syndromu (skupina příznaků, které zvyšují riziko srdce) a ztučněním jater, chronickým onemocněním jater.

Alternativy zdravého pití

Naštěstí existují neomezené možnosti při výběru zdravého nápoje před sodovkou. Některé alternativy sody zahrnují:

Voda. Je to konečný zdravý nápoj. „Je to zdarma v každém smyslu toho slova,“ říká Gans. „Nemá žádné kalorie a pochází přímo z vašeho kohoutku.“ Ovocná šťáva. Gans vás vyzývá, abyste nepili rovnou ovocnou šťávu, která obsahuje hodně cukru. „Vypijte trochu seltzeru s trochou šťávy na ochucení,“ říká. „Spíš než pít šťávu, sněz kousek celého ovoce. Také do ovoce dostaneš vlákninu.“ Mléko. To je další nezbytný zdravý nápoj, zejména pro děti. „Sklenice odtučněného mléka o objemu 8 uncí má 80 kalorií a devět základních živin,“ říká Gans. „Dostaneš hodně peněz za své peníze.“ Čaj. Ať už dáváte přednost jakýmkoli čajům – zeleným, černým, bylinkovým – bylo prokázáno, že všechny obsahují vysoké hladiny antioxidantů, o nichž se věří, že chrání tělo před poškozením. Směsi nápojů v prášku. Neobsahují karbonizaci hnijící zuby a přicházejí v odrůdách bez cukru. Poskytnou vašemu sladkému zubu nápravu, aniž by poškodily vaši celkovou výživu.

A pamatujte si, že vždy můžete nakrájet nějaké čerstvé ovoce a trochu popíjet do vysoké sklenice vody, abyste získali chuť navíc. Výběr zdravých nápojů před sodou: Zkuste to. Vaše tělo vám poděkuje.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje o dietě a výživě!

Nejnovější ve stravě Výživa

7 tipů, jak zajistit, aby byly vaše stravovací návyky udržitelnější

Budováním zdravějšího talíře, který se méně zaměřuje na červené maso a více na rostliny, můžete pomoci snížit uhlíkovou stopu.

Od Hilary Machtové, 30. dubna 2021

Dieta HMR: Recenze plánu řízení hmotnosti, náklady, jídlo a další

Od Jessicy Migala 20. dubna 2021

Jaké jsou výhody rybího tuku pro paměť?

Jíst stravu bohatou na ryby je prospěšná pro váš mozek a zachování dlouhodobých kognitivních funkcí. Zda doplňky mohou přinést stejný přínos, je hodně. . .

Od Jessicy Migala 19. dubna 2021

5 výhod doplňků vitaminu C.

Vitamín C lze nalézt v mnoha potravinách, ale doplnění větších dávek vitaminu nabízí další výhody.

Od Moiry Lawlerové, 5. dubna 2021

7 Potenciální výhody přidání česneku do vašich receptů a tablety nanovein jídel

Česnek není jen skvělý pro zvýraznění chuti vašich oblíbených jídel – může být prospěšný pro vaše zdraví.

Od Jessicy Migala 1. dubna 2021

10 kreativních způsobů, jak vařit s quinoou

Quinoa často hraje roli superpotravinového pomocníka ke zdravým hlavním jídlům, ale toto semínko toho dokáže mnohem víc. Pro inspiraci nehledejte nic jiného než. . .

Od Erin Palinski-Wade, RD, CDCES, 31. března 2021

12 potenciálních známek toho, že jíte příliš mnoho cukru

Rozrušený žaludek, podrážděnost a pomalost jsou všechna možná varování, že to se sladkostmi přeháníte.

Od Julie Revelant 30. března 2021

10 zdravějších zatočení na klasickém sendviči s grilovaným sýrem

Věřte tomu nebo ne, můžete z tohoto typicky shovívavého pohodlného jídla udělat zdravý oběd nebo večeři – aniž byste obětovali tu bohatou, sýrovou chuť. Tyto. . .

Od Lauren Bedosky 29. března 2021

10 polévek zabalených v bílkovinách, abyste byli spokojení

Začlenění bílkovin do polévek má mnoho zdravotních výhod – zde je 10 výživných receptů, jak začít.

Od Lauren Bedosky 19. března 2021

Další důkaz, že vejce denně nemusí držet doktora stranou

Nová studie naznačuje, že vejce pro vás nejsou dobrá, pokud jde o podporu dlouhověkosti, ale zjištění nejsou tak jednoduchá.

Od Lisy Rapaportové, 16. března 2021 “

Vitaminy A, C, D a vitamíny B jsou nezbytné pro správné trávení.

Říká se jim „esenciální“ vitamíny z nějakého důvodu: Tělo je potřebuje ke správné funkci a trávicí systém není výjimkou.

Existují určité vitamíny, které jsou pro trávení důležitější než jiné. Podle National Institutes of Health (NIH) můžete obvykle získat všechny vitamíny, které potřebujete, dodržováním vyvážené stravy.

Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, které vitamíny jsou pro zdravé trávení nejdůležitější a jak je začlenit do svých stravovacích návyků.

Vitaminy B.

Tyto vitamíny se nacházejí v bílkovinách, jako jsou ryby, drůbež, maso a mléčné výrobky, stejně jako listová zelenina a fazole, a pomáhají vašemu tělu vytvářet červené krvinky a získávat energii z jídla, které jíte, vysvětluje NIH. Vitaminy B jsou rozpustné ve vodě, což znamená, že je nemůžete uložit do tukových buněk a použít je později; musí být pravidelnou součástí vaší stravy.

Mezi základní vitamíny B pro trávicí systém patří:

B1. Také známý jako thiamin, B1 pomáhá vašemu tělu změnit uhlohydráty ve vaší stravě na energii pro vaše buňky a regulovat chuť k jídlu. B3. Tento vitamín, známý také jako niacin, je důležitý pro mnoho funkcí trávicího traktu, včetně odbourávání sacharidů, tuků a alkoholu. Nedostatek niacinu může mít za následek onemocnění známé jako pellagra, které způsobuje silné zvracení a průjem. B6. Také známý jako pyridoxin, B6 je velmi důležitý v pomoci vašemu trávicímu systému zpracovávat bílkoviny, které jíte. Biotin. Tento vitamín B pomáhá vašemu trávicímu systému produkovat cholesterol a zpracovávat bílkoviny, sacharidy a mastné kyseliny. B12. Podle ACS také známý jako kobalamin, B12 hraje roli v nervovém systému, produkci krevních buněk a tělním využíváním kyseliny listové a sacharidů. Nedostatek vitaminu B12 může způsobit anémii, varuje NIH.

Většina Američanů získává dostatek vitamínů B z jídla, ale doplňky stravy mohou být pro některé lidi užitečné. Promluvte si se svým lékařem o všech doplňcích, které zvažujete, než je začnete užívat.

Vitamín C

Protože je to antioxidant, mnoho lidí spojuje vitamín C s imunitním systémem a předchází nachlazení, ale tento základní vitamín také pomáhá při trávení tím, že podporuje zdravé zuby a dásně a pomáhá tělu vstřebávat železo, podle NIH.

Vitamín C se nachází v každodenních multivitaminech a samostatných doplňcích, ale existuje mnoho vynikajících zdrojů potravy, včetně:

Citrusové plodyBobuleRajčataRepriceBroccoli

Vitamín D

Vitamin N pomáhá vašemu tělu absorbovat vápník a hraje klíčovou roli ve fungování vašich nervů, svalů a imunitního systému, podle NIH. Podle studie z roku 2015 publikované v časopise Gut jsou zdravé hladiny vitaminu D navíc spojeny se sníženým rizikem rakoviny tlustého střeva.

Existují tři způsoby, jak můžete získat vitamín D, vysvětluje NIH:

Expozice na slunci Potraviny bohaté na vitamín D, jako jsou žloutky, slané ryby, játra a obohacené mléko a obiloviny Doplňky

Podle studie z roku 2014 ve World Journal of Gastroenterology budete možná potřebovat doplněk vitaminu D, pokud máte zánětlivé onemocnění střev, jako je Crohnova choroba, která je často spojena s nízkou hladinou vitaminu D. Mezi další lidi, kteří jsou vystaveni většímu riziku nedostatku vitaminu D, patří:

Starší dospělí Kojenci kojení Lidé s tmavou kůží Lidé s onemocněním jater nebo cystickou fibrózou Obézní lidé nebo ti, kteří podstoupili operaci bypassu žaludku

Pokud nedostáváte dostatek vitaminu D ze slunečního světla a jídla, promluvte si se svým lékařem o doplňku. Mějte na paměti, že již možná užíváte doplněk, který obsahuje vitamín D. Například mnoho doplňků vápníku také obsahuje vitamín D, podle Národní nadace pro osteoporózu.

Vitamín A.

Podle NIH se vitamin A podílí především na posílení zraku, kostí a reprodukčního zdraví a také pomáhá imunitnímu systému. Barevné ovoce a zelenina, jako jsou sladké brambory, mrkev, kale a další tmavá zelenina, stejně jako játra a mléko, jsou bohatými zdroji vitaminu A.

Přestože se vitamín A nepodílí přímo na trávení, některá gastrointestinální onemocnění vás mohou vystavit nedostatku vitaminu A. Podle studie z roku 2015 ve World Journal of Gastroenterology je například nedostatek vitaminu A běžnější u lidí s Crohnovou chorobou. Vědci poznamenali, že nedostatek vitaminu A může zhoršit nerovnováhu mezi tvorbou a destrukcí volných radikálů ve sliznici střevního hlenu u lidí s Crohnovou chorobou.

Mary Elizabeth Dallas přispěla k této zprávě.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje o trávení!

Nejnovější v trávicím zdraví

Spojení mezi vaším střevním mikrobiomem a vaším zdravím

Přečtěte si o tomto nově se objevujícím oboru a o tom, jaké kroky můžete podniknout, aby byl váš střevní mikrobiom vyvážený.

Od Erica Patino, 10. června 2020

9 známek nezdravého střeva – a co s tím můžete dělat

Jakmile zjistíte, na co se zaměřit, můžete sestavit plán, jak dostat střevo zpět do pořádku.

Od Erica Patino, 10. června 2020

Probiotika se nedoporučují pro většinu zažívacích podmínek, říkají nové pokyny

V nových pokynech Americká gastroenterologická asociace uvádí, že neexistují spolehlivé důkazy o tom, že probiotika mohou léčit stavy, jako je Crohnova choroba. . .

Od Lisy Rapaportové, 10. června 2020

Malá studie navrhuje, aby byla toxická chemická expozice v mládí spojena s celiakií

Takzvané chemikálie narušující endokrinní systém, které se nacházejí ve výrobcích, jako jsou pesticidy, nepřilnavé nádobí a zpomalovače hoření používané na oblečení a čalounění. . .

Od Lisy Rapaport 21. května 2020

Fekální transplantace může některým nakaženým bakteriemi rezistentními na antibiotika pomoci

Odborníci upozorňují, že k testování účinnosti tohoto alternativního přístupu k péči je zapotřebí dalšího výzkumu.

Od Linda Thrasybule 20. května 2020

8 způsobů, jak mohou probiotika podpořit trávicí zdraví

Probiotické potraviny a doplňky mohou pomoci zmírnit řadu zažívacích problémů. Zjistěte, co je na této „dobré bakterii skvělé“. ”

Tell Us What You Think
0Like0Love0Haha0Wow0Sad0Angry

Trust No More © 2021. All Rights Reserved.